Ünlü çiftin kızı 18 olur olmaz mahkemeye başvurdu! Babasının soyadını sildirecek

Bir zamanlar dünyanın en gözde çifti olan Angelina Jolie ile Brad Pitt’in 2005’te başlayan aşkı, 2016’da olaylı bir şekilde sona ermişti. Jolie, uçak yolculuğu yaptıkları sırada Pitt’in kendisine ve yanlarında bulunan çocuklarından birine şiddet uyguladığını öne sürmüştü.

Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox ve Vivienne adında altı çocukları bulunan Angelina Jolie-Brad Pitt ikilisi, çekişmeli boşanmaları bir türlü sonuca bağlanamayınca mahkeme tarafından resmen bekar ilan edilmişti.

İKİ KIZI, SOYADINI REDDETTİ!

‘Brangelina’nın evlatlık kızı Zahara, babasının soyadı Pitt’i kullanmayı bırakmıştı. Geçtiğimiz yıl üniversiteye başlayan Zahara, kendini tanıtırken; “Benim adım Zahara Marley Jolie. Los Angeles, Kaliforniya’dan geldim” demişti.

Önceki günlerde ise ikilinin biyolojik kızlarından 15 yaşındaki Vivienne’in de babasının soyadı Pitt’i kullanmaktan vazgeçtiği ortaya çıkmıştı.

People’ın haberine göre; Vivienne’in adının, 48 yaşındaki annesi Angelina Jolie’nin yapımcılığını üstlendiği müzikal ‘The Outsiders’ın broşüründe Vivienne Jolie olarak yazıldığı öğrenilmişti.

BABASININ SOYADINI SİLDİRMEK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURDU

Brad Pitt’e bir darbe de diğer biyolojik kızı Shiloh’dan geldi. TMZ’nin haberine göre; 18’inci yaşına giren Shiloh Jolie-Pitt, babasının soyadını yasal olarak sildirmek için mahkemeye başvurdu.

Genç kızın talebi henüz resmi olarak kabul edilmemiş olsa da, muhtemelen onaylanacak olan yeni adı sadece Shiloh Jolie olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir